Serwis czynny jest w godzinach

8:00 - 15:00

od poniedziałku do piątku

Kontakt do serwisu maszyn do szycia i overlock:
tel: 48 360 91 40 wewnętrzny 24, 26, 28
tel: 48 360 94 32 wewnętrzny 24, 26, 28
e-mail: serwis.maszyny@arkaagd.pl

Kontakt do serwisu dużego AGD i sprzętu gazowego:
tel: 48 331 13 10
e-mail: serwis.agd@arkaagd.pl

Instrukcja jak zareklamować uszkodzony sprzęt.

Dotyczy osób prywatnych:

 1. Zapoznać się z warunkami gwarancji.
 2. Zadzwonić pod numer:
  801 345 345 z telefonu stacjonarnego
  lub 42 634 53 45 z telefonu komórkowego.
  Jest to numer firmy kurierskiej DHL-EXPRESS. Umówić się z kurierem na odbiór przesyłki.
 3. Urządzenie zapakować tak, aby nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu ( zaleca się zapakowanie reklamowanego urządzenia w oryginalne opakowanie z wkładkami styropianowymi. Jeżeli nie posiadają państwo oryginalnego opakowania należy urządzenie włożyć do odpowiedniego rozmiaru kartonu, przestrzeń między kartonem, a urządzeniem wypełnić np: starymi gazetami, folią itp. tak aby reklamowany sprzęt był unieruchomiony i nie dotykał bozpośrednio ścian opakowania ). Do środka opakowania należy włożyć dowód zakupu (paragon , kopię faktury, kartę gwarancyjną z datą sprzedaży), opis uszkodzenia oraz dokładny adres nadawcy z numerem telefonu.
 4. Przygotowaną paczkę zaadresować na:
  ARKA AGD sp. z o.o.
  ul. Strycharska 4
  26-601 Radom. Na liście przewozowym zaznaczyć okienko „ubezpieczenie”. Prosimy o nie zaznaczanie dostawy na odpowiednią godzinę lub w sobotę.
 5. Wysyłka na koszt serwisu (ARKA AGD), nasz nr. klienta w DHL-EXPRESS :1200948 .Od kuriera otrzymacie państwo list przewozowy, który będzie dowodem wysłania urządzenia do serwisu.
 6. Sprawne urządzenie zostanie bezpłatnie odesłane na Państwa adres.
 7. W przypadku gdy nie będą dotrzymane warunki ujęte w powyższych punktach, naprawa jak i wysyłka w obie strony będzie na koszt nadawcy.


Dotyczy sklepów i sieci sklepów
:

 1. W pierwszej kolejności skontaktować się z odpowiednim działem Serwisu Centralnego ARKA AGD Sp. z o. o., ul. Strycharska 4, 26-601 Radom,
  Po skontaktowaniu się uzyskacie państwo odpowiednie informacje, dotyczące reklamowanego urządzenia oraz wstępny instruktaż obsługi, sprawdzania i dalszego postępowania.
 2. Zadzwonić pod numer:
  801 345 345 z telefonu stacjonarnego
  lub 42 634 53 45 z telefonu komórkowego.
  Jest to numer firmy kurierskiej DHL-EXPRESS. Umówić się z kurierem na odbiór przesyłki.
 3. Jeżeli klient dostarczył towar bez opakowania urządzenie zapakować tak, aby nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu ( zaleca się zapakowanie reklamowanego urządzenia w oryginalne opakowanie z wkładkami styropianowymi ) tzn. : karton musi być sztywny, urządzenie w środku unieruchomione, przestrzeń między kartonem a urządzeniem należy wypełnić np: starymi gazetami, folią itp. tak aby reklamowany sprzęt był unieruchomiony i nie dotykał bezpośrednio ścian opakowania.
  Jeżeli klient dostarczył urządzenie w opakowaniu należy sprawdzić czy spełnia ono podane wyżej wymagania.
 4. Do środka opakowania należy włożyć dowód zakupu (paragon , kopię faktury, kartę gwarancyjną z datą sprzedaży) oraz zgłoszenie reklamacyjne z danymi zawierającymi: dokładny adres i telefon punktu przyjmującego reklamacje, dokładny adres i telefon klienta oraz opis usterki.
 5. Przygotowaną paczkę zaadresować na:
  ARKA AGD sp. z o.o.
  ul. Strycharska 4
  26-601 Radom. Na liście przewozowym zaznaczyć okienko „ubezpieczenie”. Prosimy o nie zaznaczanie dostawy na odpowiednią godzinę lub w sobotę.
 6. Wysyłka na koszt serwisu (ARKA AGD), nasz nr. klienta w DHL-EXPRESS :1200948 .Od kuriera otrzymacie państwo list przewozowy, który będzie dowodem wysłania urządzenia do serwisu.
 7. Sprawne urządzenie zostanie bezpłatnie odesłane na podany adres.
 8. W przypadku gdy nie będą dotrzymane warunki ujęte w powyższych punktach, naprawa jak i wysyłka w obie strony będzie na koszt nadawcy.